Ubytování na šumavě

apartmány
hauswald

Nabízíme privátní ubytování v nově zprovozněných apartmánech v krásném prostředí Šumavy.

Apartmány HAUSWALD se nachází v samém srdci centrální Šumavy, v nadmořské výšce 867 m.n.m., v katastru obce Srní, v části zvané Mechov, jež je původní dřevařskou osadou s dřívějším německým názvem Mosau.

Díky umístění mezi nejoblíbenějšími turistickými i výletními místy centrální Šumavy nabízí ideální výchozí bod Vaší šumavské dovolené, ať už jí plánujete trávit aktivně (pěší turistikou, na kole, běžkách, sněžnicích, sjezdovkách…) či výlety za poznáním blízkého i vzdálenějšího okolí.

Dům se skládá ze 6 samostatných prostorných apartmánů, z nich tři dělají radost svým privátním vlastníkům a další tři jsou pak určeny k Vaší příjemné rekreaci uprostřed šumavské přírody. Dům byl dokončen v roce 2020 a nabízí tak veškerý komfort moderního bydlení s důrazem na tradiční Šumavskou architekturu i šetrnost k okolnímu prostředí, a díky své velikosti také poskytuje dostatek klidu a soukromí k Vaší nerušené rekreaci.

Každý apartmán disponuje veškerými spotřebiči i vybavením a je tak připravený k plnohodnotnému a spokojenému užívání v čase, který si plánujete dopřát v jednom z nejhezčích koutů naší země.

UBYTOVÁNÍ

Tři prostorné apartmány.
Velikost pokojů 1+kk a dvakrát 2+kk.

MAXIMÁLNÍ
POČET OSOB:

Apartmán 1

1kk + veranda / 34 m2
kapacita 2—4 osoby
koupelna + wc

Apartmán 2

2kk / 52 m2 kapacita 4—6 osoby koupelna + wc

Apartmán 3

2kk / 52 m2
kapacita 4—6 osoby
koupelna + wc

Apartmány
HAUSWALD

Mechov 123
123 123 Šumava
Česká republika

+420 123 123

Kontaktujte nás
Těšíme se na vaši zprávu!

Napište, co Vás zajímá a my Vám obratem rádi odpovíme.

4 + 4 =